Cena:

16 990,- Kč

Sušička prádla AEG t8dbe48sc AbsoluteCare® s prodlouženou zárukou 5 let na celý výrobek a 10 let na invertor motor je dokonalý pomocník každé domácnosti. Díky technologie tepelného čerpadla se výrobek řadí do energetické třídy A++. Své prádlo máte k dispozici vždy, kdy potřebujete a už se nemusíte obávat nepříjemné vlhkosti ve vaší domácnosti při sušení prádla. Sušička AEG vám vysuší prádlo tak, aby žehlení bylo velmi jednoduché, případně nebylo nutné vůbec a vy si mohli oblečení rovnou vzít na sebe nebo ho uložit přímo do skříně. Sušičce AEG AbsoluteCare® můžete bez obav svěřit i ty nejchoulostivější kousky ve vaší skříni, jako například vlněné svetry a funkční oblečení.

Hospodárné a velice šetrné sušení
Díky jedinečnému systému AbsoluteCareTM, který přizpůsobí rychlost a směr otáčení bubnu, můžete v sušičce sušit i velmi choulostivé kusy prádla, například i ty, které jsou určeny jen pro ruční praní. AEG AbsoluteCare® upravuje postup sušení dle vámi zvoleného programu díky důmyslnému systému ProSense®, který používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně.

Dokonalé filtrování vzduchu a nečistot
Sušička AEG AbsoluteCare® s filtračním systémem ÖKOFlow zachytí i ty nejjemnější vlákna. Dvouvrstvý filtr je umístěný pro snadné používání přímo ve dveřích a stačí jej pouze po každém sušicím programu vyjmout a vyčistit. Pravidelným čištěním filtru zajistíte stále vysoký průtok vzduchu a tím pádem i nízkou spotřebu energie a perfektní výsledky sušení.

Velkou výhodou je funkce zpožděného startu a prodloužené fáze proti pomačkání. Své prádlo budete mít nachystané vždy v pravý čas a můžete oblečení rovnou skládat do skříně nebo obléknout. Dokonalý přehled vám zajišťuje dotykový displej a vnitřní LED osvětlení.

Jednoduchá instalace a dokonalý prostor
Sušička AEG AbsoluteCare® je kondenzační sušička, což znamená, že nebudete potřebovat žádný otvor pro vypouštění vlhkosti. U tohoto modelu se vlhkost v podobě vody shromažďuje v nádrži o obsahu 5,28 litrů, kterou po každém sušení jednoduše vyprázdníte. Tento typ je jednoduchý na instalaci a také vám to umožňuje umístit sušičku kdekoliv ve vaší domácnosti. Buben sušičky je dostatečně prostorný a pojme až 8 kg prádla, což umožňuje sušit i objemnější věci.

Maximální náplň: 8.0 kg
Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti – až o 40% úspory energie navíc
Panel s textem v českém jazyce
Senzor sušičky: senzor snímá, kdy jsou šaty usušené na stanovené úrovni
Senzorem upravovaný čas sušení. Na základě vyhodnocení vlhkosti může být prodloužen.
Programy pro bavlnu: suché do skříně plus , extra suché , připraveno k žehlen
Programy pro syntetiku: suché do skříně , extra suché , připraveno k žehlení
Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 0 ( 1.99 ) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.
Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání
Typ displeje: středně velký LCD
Možnost nastavení odloženého startu
Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání – konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení
Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, nádrž
Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.28 l, v panelu vlevo

Energie:
Třída energetické účinnosti A++
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 235
Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W) 0.13
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W) 0.13
Hluk (dB) 66

Rozměry a instalace:
Výška (mm) 850
Šířka (mm) 600
Hloubka (mm) 600
Čistá hmotnost (kg) 48.96