Cena:

14 990,- Kč

Sušička prádla BEKO DPY 8506 GXB1 byla vyhodnocena jako nejpopulárnější výrobek dle zájmu spotřebitelů na portálu Heuréka.

Chcete se zbavit vypraného prádla rozvěšeného po bytě a ještě si usnadnit žehlení? Pořiďte si sušičku prádla Beko DPY 8506 GXB1, která rychle zbaví vyprané oděvy přebytečné vlhkosti a zároveň s nimi nakládá tak šetrně, že většinu už vůbec nemusíte žehlit. Beko DPY 8506 GXB1 je vysoce úsporná sušička s tepelným čerpadlem zařazená v energetické třídě A+++ s kapacitou až pro 8 kilogramů prádla.

Při sušení si můžete vybrat z šestnácti programů – Jeans, Denní, Xpress, Vlna s Woolmark certifikátem, Noční, BabyProtect, Jemné, Časové programy, Bavlna na žehlení, Bavlna do skříně, Bavlna suchá extra, Syntetika k žehlení, Syntetika do skříně, Mix, Osvěžení nebo Košile. Například program Jeans se vám bude hodit, pokud vy i další členové vaší rodiny nosíte rádi oděvy z rifloviny. Standardní cykly si totiž ne vždy poradí se sušením silnější látky, a to zejména podél švů. Sušička Beko je proto vybavená speciálním programem Džíny, který zvládne i sušení prádla ze silnější látky, jako je denim a fleece.

Program Mix vám zase umožní v sušičce Beko současně sušit bavlnu a syntetická vlákna, což eliminuje potřebu třídění oblečení podle typu tkaniny. Nosíte-li často košile, uvítáte šetrný sušicí program při nízké teplotě, který je speciálně navržen tak, aby nedocházelo k poškození látky či jejímu vyblednutí. A když spěcháte, můžete si vybrat jeden ze dvou rychlých programů: program Xpress 35 dokáže usušit 2 kg prádla (např. 8 košil) za neuvěřitelných 35 minut, program Denní sušení zvládne 4 kg prádla za pouhou 1 hodinu. Někdy se stane, že po delším uložení ve skříni již není prádlo tak svěží. Speciální program Osvěžení zbaví pomocí jemných pohybů bubnu prádlo nežádoucích pachů, aniž by bylo nutné je prát.

Aby se vám se sušičkou dobře pracovalo, má vnitřní osvětlení a přehledný displej, na kterém se zobrazují všechny potřebné údaje o průběhu sušicího cyklu. Navíc máte k dispozici signalizaci plného tanku na vodu, čistoty filtru i kondenzátoru. Když potřebujete, můžete si konec sušení odložit až o 24 hodin. Pro větší bezpečnost je sušička Beko opatřená dětským zámkem. Předpokládaná roční spotřeba této úsporné sušičky je 176 kWh.

Sušička prádla Beko DPY 8506 GXB1 je vybavena celou řadou dalších praktických funkcí, které vám péči o prádlo usnadní. Jedná se například o automatický systém proti zmačkání, senzor sušení FlexySense, který za vás pohlídá dobu potřebnou k sušení podle vámi zvoleného stupně sušení či funkci Snadné žehlení, kdy se po dobu 2 hodin od ukončení programu buben ještě každou minutu otočí. Tím dochází k oddělení jednotlivých kusů prádla, a to zůstává nezmačkané než je vyjmete.

Program BabyProtect
Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání prádla nejen pro děti či alergiky, ale pro celou rodinu.

Automatický systém proti zmačkání
Všechny sušičky Beko jsou vybaveny speciální funkcí proti zmačkání prádla, zajištěnou jemným pohybem bubnu.

Senzor sušení FlexySense
Beko sušičky s automatickým senzorem sušení usnadní nastavení vlhkosti a výběr optimální teploty. Se snímačem FlexySense nemusí pouze odhadovat dobu sušení – vyberte požadovaný stupeň sušení a sušička se zastaví při dosažení zvolené úrovně.

Program Xpress 35
Opravdu rychlý program, který dokáže usušit 2 kg prádla (např. 8 košil) za neuvěřitelných 35 minut.

Program Osvěžení prádla
Tento speciální program zbaví prádlo nežádoucích pachů, například po delším uložení ve skříni, pomocí jemných pohybů bubnu. Výsledkem jsou svěží látky, aniž by bylo nutné je prát.

Program Mix
Nový program v sušičkách Beko umožňuje současné sušení bavlny a syntetických vláken, což eliminuje potřebu třídění oblečení podle typu tkaniny. Program mix je výborným doplňkem k pračkám Beko, které také umožňují praní různých tkanin najednou.

Funkce Snadné žehlení- sušičky
Speciální funkce zajišťující snadné žehlení. Při zvolení se po dobu 2 hodin od ukončení programu buben ještě každou minutu otočí. Tím dochází k oddělení jednotlivých kusů prádla od sebe a prádlo zůstává nezmačkané do doby, než je ze sušičky vyjmuto.

Program Denní sušení
Rychlý program, který dokáže usušit 4 kg prádla za pouhou 1 hodinu.

Program Džíny
Standardní cykly si ne vždy poradí se sušením silnější látky, a to zejména podél švů, kde je mnohem silnější vrstva látky. Beko vyvinula speciální program Džíny, který zajišťuje i sušení prádla ze silnější látky, jako je denim a fleece.

Program Košile – sušení
Při sušení košile mohou být zničeny a jejich barva může vyblednout. Program Košile je speciálně navržen tak, aby se těmto problémům vyhnul

Vlastnosti:

Zařazení: Kondenzační sušička, slim sušička
Výrobce: Candy
Maximální náplň: 7 kg
Hlučnost: 67 dB
Počet programů: 14
Tepelné čerpadlo: ano
Koš na sušení vlny a obuvi: ne

Energetické údaje:
Spotřeba el. energie: 2.03 kWh
Energetická třída: A+

Rozměry:
Výška 85 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 46.5 cm
Hmotnost 47 kg

Funkce a ovládání: LCD displej
Odložený start: ano