Klicperovo nám. 17/I, Chlumec nad Cidlinou

495 485 386 ec.omega@seznam.cz

candy gvs4 h7a1tcex-s

Cena:

14 990,- Kč

Sušička prádla CANDY GVS4 H7A1TCEX-S disponuje hloubkou jenom 46,5 cm s kapacitou 7 kg, díky čemu je vhodná taky do malé koupelny, nebo lze postavit na úzkou pračku. Tím ušetříte ještě více místa při stejných výsledcích a s úsporou energie.

Využijte možnosti moderního ovládání s technologií Smart Touch a funkcí NFC. Propojení sušičky s chytrým telefonem pro ovládání si jednoduše zamilujte. Nastavení je naprosto snadné a intuitivní. Široká paleta 14 základních a dalších 30 dodatečných programů vám dovolí si na sušičce GVS4 H7A1TCEX-S vybrat sušení, které vám bude nejvíce vyhovovat. S programem košile bude i vaše mačkavé prádlo vytaženo ze sušičky bez nehezkého pokřivení. Využít také můžete například program oživující tkaninu nebo speciální na bavlnu. Dětská pojistka zaručí ochranu vašich ratolestí před nepříjemným zraněním. Odložený start až o 24 hodin vám pomůže přesně nastavit čas, kdy má práce skončit.

Nebojte se sušit i malé dávky prádla, protože díky Candy ušetříte až 70% času a energie. Speciální senzory zváží vaše prádlo a automaticky zastaví proces sušení tak, aby bylo prádlo přesně tak suché jak si přejete. Díky tomu můžete sušit už 1 kg prádla bez jakéhokoli plýtvání při zaručení těch nejlepších výsledků.

Nový Easy Case zásobník na vodu je unikátní výrobek, který zachytává vodu během cyklu sušení do vyjímatelné nádoby. Díky tomu můžete vodu znovu použít například při žehlení.

Vlastnosti:

Zařazení: Kondenzační sušička, slim sušička
Výrobce: Candy
Maximální náplň: 7 kg
Hlučnost: 67 dB
Počet programů: 14
Tepelné čerpadlo: ano
Koš na sušení vlny a obuvi: ne

Energetické údaje:
Spotřeba el. energie: 2.03 kWh
Energetická třída: A+

Rozměry:
Výška 85 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 46.5 cm
Hmotnost 47 kg

Funkce a ovládání: LCD displej
Odložený start: ano