Cena:

6490 Kč

Plynový zahradní gril se systémem Flame Tamer. Hlavní grilovací prostor je osazen 4x hořákem se samostatnou regulací a piezo zapalováním a je vybaven roštem pro udržení teplých pokrmů. Díky možnosti vypnout prostřední hořáky je gril vhodný jak pro přímé, tak pro nepřímé grilování.
Gril je pojízdný (2 kolečka), je vybaven sklopným víkem s teploměrem a odkládacími poličkami s háky na příslušenství. Dále je vybaven přídavným bočním vařičem se samostatnou regulací a piezo zapalováním. Ve střední části je uzavíratelná skříňka s dvířky. Součástí je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil. Díky sklopné boční poličce se gril snadno skladuje.
Systém Flame Tamer – přímo nad hořáky jsou umístěny kovové profily, které zabraňují skapávání tuku mezi plameny a jeho vzplanutí. Zároveň zabraňují přímému ohřevu mřížky plameny hořáku pouze v jeho místě, čímž dochází k výrazně rovnoměrnějšímu vyhřívání celé grilovací mřížky. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu.

Parametry:
Typ ohřevu: CFT
Výkon: 14.1 kW
Spotřeba plynu (kg/hod): 1.031
Hořáky: 4
Boční vařič: 1
Piezo zapalování: ANO
Poklop: bez okénka
Plocha roštu (cm2): 2432
Materiál roštu: smalt
Vyklápěcí rošt: ANO
Počet poloh roštů: 1
Teploměr: ANO
Odkládací plocha: ANO
Materiál podvozku: kov
Druh gril. plochy: rošt
Grilování na obou plotýnkách: NE
Transportní kolečka: ANO
Použití lávových kamenů: NE
Vyjímatelná plotýnka/rošt: ANO
Sklopná polička: ano
Grilovací prostor 64 x 38 cm
Výška roštu (od země) 82 cm
Velikost grilu cca 133 x 98 x 51 cm

Barva: černo-stříbrná